Yandex Browser

2 gündür reklamları dönüyor hızdan falan bahsediliyor, kafama takıldı, chrome’a ihanet etsem de şu Yandex’i denesem mi diyorum. E tabi bir Greyjoy olarak kendimi ihanete yakın görüyorum işin gerçeği eheheh Kullanan, kullananlardan duyan falan varsa bi el atsın şu konuya be

Yandex Browser zaten Google Chrome altyapısını kullanıyor. Ben de baktım ama Google Chrome dururken Yandex Browser kullanmanın pek bir alemi yok bence. Yandex’in hangi kafayla Google Chrome altyapısını kullanarak yaptığı çakma internet tarayıcısını “internet tarayıcısı çıkardım yeaa” diye reklam yaptığını da henüz anlamadım. Tabii birkaç ek özellik var. Eklenen özellikleri işlevsel bulanlar kullanabilir.

Dun indirdim. İndirme nedenim chrome’un ben de çalışmıyor olması. Maalesef memnun kalmadım. Cok yavaş. Ayrıca reklam vs cok fazla var. Eklentilerden kapattım onları ama hala duruyor.

Hiç iyi değil,tavsiye etmem.
Opera kullanmanı öneririm…hem hızlı,hemde sistemi iyi optimize edilmiş.
İronik olan ise önermeme rağmen chrome kullanıyor olmam…sürekli sorun çıkarması,sekme başı bilgisayar belleğini gereğinden fazla kullansa bile vazgeçemiyorum,nedendir bilinmez.

6 senedir Firefox’çuyum.Bu saatten sonrada değişmeye niyetim yok :slight_smile:

chrome varken bunu kullanacağımı sanmıyorum. gerçi eskiden de firefox için aynı şeyi söylerdim :confused:

Chrome’un hızı karşısında Yandex de neymiş? Road Runner ile Coyote’yi kıyaslamak gibi olur. :slight_smile:

Chrome!

peki android telefon içinde kendi browserından başka bi browser da yüklemek gerekirmi

En hızlısı Chrome.Yandex Chrome’un yanına bile yaklaşamaz.

Stok tarayıcı daha iyi sonuç verir,telefon ile bütünen sistem haline geldiği,uyumluluk sorunu olmadığıiçin.Tabi bunun yanında markada önemli,mesela galaxy s3’ün stok tarayıcısı chrome’dan bile hızlı.

Eğer kendi tarayıcısından memnun değil isen,Opera mini yükleyebilirsin.
Sayfada bulunan resimlerin boyutlarını(ebat değil) küçülterek telefona uyumlu hale getiriyor,bu sayede kota kullanımından tasarruf etmiş oluyorsun.Ve ara sunucu kullandığı için daha hızlı oluyor.

telefonum galaxy s3 kendi browserını kullanıyodum ama google play de chrome yorumlarını görünce kafam karıştı

Kendi stok tarayıcısı dursun…tabi yine de tercih senin.

Dolphin i dene bence cok hızlı o da

HTC One X cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

onuda yükledim de hız açısından pek bi fark olmadı kaldırdım sonra