Yardım edermisiniz

Merhabalar
Proje ödevi olarak tabiki taht oyunları kitabını seçtim bana
öncelikle yazar george martın’in hayat hikayesi lazım çok geniş bilgi bulamadım wikipedia da hatta hemen hemen hiç yok :frowning: sonra bana hanedanların bayrakları lazım sunu yapmam için ve demir taht vs kışyarı hatta yani harita lazım gerçekten ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz nerden bulabilirim bunları ve birazda fikir vermisinz :slight_smile:

ödevin konusu tam olarak ne

OMG!
proje ödevi=taht oyunları mı
allahım, sana geliyorum!!

ben de öyle ödev istiyorum, ben de ben de!!!
lanet olsun elif şafak’a, iskender pala’ya!!!

Oldukca genis bilgi var wikipedia da ama ingilizce. hanedan bayraklari, resimler haritalar ise bu sitede bol miktarda mevcut

http://viki.gameofthronestr.com/ burdan türkçe viki sayfamızdan istediğin bilgilere ulaşabilirsin henüz gelişim aşamasında ama bir ödev için yetip artacak kadar bilgi içeriyor…

Ödevim kitap tanıtımı yazarın hayatını kitabı filan anlatacam :slight_smile: hoca istediğiniz kitapta serbestsiniz dedi bende sordu taht oyunları olurmu farketmez dedi zaten diziyi izliyormuş oda :slight_smile:

hoca istediğiniz kitapda serbestsiniz dedi tabi dururmuyum hemen taht oyunları dedim :slight_smile:

@fight harita olarak http://forum.gameofthronestr.com/konu-buz-ve-atesin-sarkisi-tum-evren-haritasi-turkce-guncellendi.html bu linkte bulabilirsin, (paylaşan arkadaşa “ynal” teşekkür etmeyi unutma :D) üst taraftaki viki linkinden bilgileri bulabilirsin arstan ve yafes’in dediği gibi, istersen kişisel olarak sana yardım edebilirim. Bana özel mesaj veya kuzgun yollarsan konuşuruz.

Çok teşekkür ederim ama bayraklara bakarken birde ne göreyim margaery tommen ile evleniyor yazdı bir anda feleğim şaştı şu an kılıçların fırtınası I. Kısımı okuyoeum neye uğradığımı şaşırdım yani malesef :frowning: tabi yine forumda gezerken stanisle robbun sura yol aldığını gördüm sonra başka yerde jon ve dany gördüm bir anda neye uğradığımı şaşırdım. Geleceği görmeden bayraklara haritalara vs nasıl ulaşabilir

(baya zor bir soru oldu ama )