Yarışmaya Katılacaklar

Evet arkadaşlar uzun zamandır bir oyun yok ve bir nevi oyun niyetine seri ile alakalı olacak ve 20 sorudan oluşacak bir yarışma düzenleyeceğim.

Sorular için belli bir zaman tanınacak ve ilk cevap veren 4 kişi puanlandırılacaktır. yarışma sonunda da haliyle bir birincimiz çıkacak.

Öncelikle yarışmaya katılacak olanlar kendilerini bu konu altında belirtsin.
(eğer yetişemeyen olursa yarışmaya aradan da katılabilir.)

Yarışma yarın akşam 21:30’da başlayacaktır…

Not : Daha önceden benzer bir yarışma düzenlenmiş ancak o yarışmadan farklı olarak kuralları biraz daha değiştereceğim ve yarışma olacağı zaman kuralları belirteceğim.

Şu an katılanlar listesi:

1-@Viserion
2-@willas
3-@thadcastle.
4-@bbbb
5-@maxcaiser
6-@daemon35
7-@Aviendha
8-@ali7171
9-@Uaerys
10-@"arya stark"
11-@lyanna
12-@"genç kurt"
13-@dondarrion
14-@"my love sophie"
15-@bereket60
16-@Bloodraven
17-@“rhaegar targaryen”

Beklenen ilgiyi görür mü dersin :slight_smile: Bence hata yaptın konuyu @Arianne açmalıydı malum foruma her girişte 10 bildirim 5 kuzgun alıyormuş :smiley:

Benide yaz ama ne yarışması olduğuna bağlı :d

Ben izleyiciyim o kadar bilgili olduğumu düşünmüyorum :slight_smile: ama hakem olabilirim :slight_smile:

hahaha yok ya bir kere oldu o sadece :smiley:

o zaman şöyle yapalım herkesi davet edelim sayfaya şu şekilde…

@ali7171, @Arianne, @“Arya Stark”, @“Arya _ Stark”, @AshNazg, @“barristan selmy”, @batwoone, @bbbb, @“Bekir Cem”, @BrandonStark, @brody121, @Crimson, @“Curious Corax”, @daemon35, @“Daenerys Targaryen7”, @“Edwin Tepe”, @“Emilio Toland”, @Emr9, @“Eternal Stud”, @“Game Of Blood”, @“Genç Kurt”, @“Kum Yılanları”, @LucienLachance, @lyanna, @“My Love Sophie”, @“No One”, @pckolog, @phoenix, @Revan31, @selimao, @“Ser Ilyn Payne”, @ThadCastle., @“The Imp”, @Uaerys, @uncosonic, @“Vamos Bien”, @Venetian, @Viserion, @Willas, @ynal, @maxcaiser

Bu taktik bana birini hatırlattı… :smiley:

asiaf la alakalı bilgi yarışması…

@willas kendini mi ?

@Sinister 'sız olmaz :smiley:

Ben bakmıyorum onlara, her girdiğimde 70 bildirim alıyorum :confused:

Ben yokum.

Güzel proje umarım tutar fakat seride okuduğum her ayrıntıyı hatırlayamadığım için şimdilik katılmayı düşünmüyorum :slight_smile:

öyle çok incik cincik sorular sormuycam soruya hızlı yanıt verebilmek önemli olacak yani sorular çok zor olmayacak neticede bende her ayrıntıyı bilmiyorum…

Olsun ya şimdilik izleyici olarak durayım ben :slight_smile:

@arstan Kusura bakma kara kardeş. Ben katılamıyorum. :slight_smile:

@daemon35, @“emilio toland” saat yönünde sıkıntı varsa uygun bir zamana alınabilir…

@Arstan afedersin panpa bende katılamıyorum film izliyorum sonrada sevgilimle buluşcam(çiğköfte)

ben de varım

@Arstan öncelikle senin hazırlayacağın bir sınav kanımca sıkıntılı olacaktır herkes için, fakat yine de okuduğum da beni hayrete düşüren detaycı genç kardeşlerimiz bizi yer bitirir rezil oluruz vallahi bu yüzden katılmıyorum yoksa katılırdım ama bu forumda bir sürü Sabit Kanca var :smiley:

@Arstan Yok saatle ilgili değil ya.