Yazarın Serideki Geri Ödemeleri

İtaatte adamın üstüne yok zaten yenilgi de varsa ortada daha nasıl bi alakası olacak? Ha Mance-Arthur teorisi doğru çıkarsa eyvallah bilinen gibiyse baya oturuyor çünkü her iki anlamda da diz çökmüş sayılıyor artık.

Yenilgiden kasıt ölüm vs. değil. Püf :expressionless:

Tek karakterin Theon olduğunu düşünmüyorum. Cersei de benzeri biçimde mahvoldu. Çırılçıplak halkın arasında yürütüldü. Dizideki gibi ani bir power upla tekrar güçlense bile kaybetmeye mahkum.

Tam geri ödeme yazılmaz ama bugün aklıma geldi.

Robert, kuzenlerini öldüren (Prensin çocukları kuzeni oluyor sonuçta hatta kral da) Lannisterları vs. cezalandırmayı reddettiği gibi bir de yanında tutup, ödüllendirir iken Jon, (dizi için konuşuyorum) kuzeni Sheeren Barth’ı öldüren Melisandre’yi cezalandırıp, yanından kovdu. :stuck_out_tongue:

Cidden ha kitapta Jon, kuzeni ile aynı kalede şimdi. Hatta Stannis de kuzeni oluyor. Şaka gibi. :smiley:

Ne Güzel Jon’un birsürü akrabası var ama farkında değil :slight_smile:

Evet, gerçi o bahsi geçen akrabalar onu bir kaşık suda boğar, kim olduğunu öğrenirlerse. Bu yüzden bilinmemesi hayrına olur. :smiley: Hayırsız akraba onlar :smiley:

Miras Kavgası (demir taht) yüzünden kavga ettiği akrabağlar bunlar Bu arada Aemon’un Danny öğrenip kendisinden başka targaryene yardım edemediği için üzülmesi ama jona yardım etmeside bunlara örnek olabilir(Jon hani surda tekti, yalnızdı, bir başınaydı adam sura sülalesini getirmiş haberimiz yok)

Evet, belki bunu da sayabiliriz.