Yazdığınız Spoilerlardan Bıktım,Ben Gidiyorum

Merhaba beyler,seride Kargaların Ziyafeti’deyim. Ejderhalarla Dans da bir iki güne elimde olacak. Gerek Kargaların Ziyafeti’nden,gerekse Ejderhalarla Dans’tan olan spoilerlara daha fazla bakmamak için foruma ara veriyorum. On-onbeş gün buralarda yokum. Esenlikle kalın arkadaşlar,seviliyorsunuz.

Başlığı görünce atar yapıcaksın zannettim xd
Ama sanada güle güle, geri dönmen umuduyla.

Willas gibi büyük bir atar bekliyodum :smiley: Neyse sen de haklısın umarım yakında dönersin.

valla bende bırakıp gitmek istiyorum ama yapamıyorum hergün biraz spoiler birazda okukan dikkat etmediğim şeyler farkediyorum…

Öncelikle güle güle git güle güle gel.
Ben spoiler okudukça daha çok heyecanlanıyorum bilmem neden böyledir.

Tam spoiler iyi birşey değil falan diyecektim ki imzanı görünce aa ben ne diyordum falan oldum. Ygritte:redface:

Bende isyan serzenişi bekliyordum,başlığı görünce.Foruma ara vermek yerine sadece off-topic bölümünde takılabilirsin garanti veremem ama spoiler yeme olasılığın çok düşük bir ihtimal en azından.Üstelik kasabanın şerifi spoiler konusunda hassas olduğu için kuş uçurtmuyor.
kasabanın şerifi ; sinister.

adam atarlı tardigrad beyler dağılın.
bıktım kelimesini okuyunca dağ bayır düz sövücek sandım. değilmiş meyer, topic çok masum olmuş oysa ki (:

iyi okumalar dilerim

İyi okumalar diyelim o zaman bizde ingilizce bilsekte okuyabilsek keşke şimdi 5. kitabı konuşuyor olurduk :smiley:

Aa yeni gördüm :smiley: aynen bıktım kelimesini görünce atar yaptın sandım,

SU GİBİ GİT SU GGİBİ GEL!

Ama spoiler konusunda iyi yol kat ettik, buton kullanılıyor. “Spoiler yedim kahretsin!” diyeni görmüyorum…
Eseri okumaktan aldığımız zevk ile spoilerlardan uzak durmamızın şiddeti doğru orantılı. Bak bu giden arkadaş eseri çok seviyormuş demekki…

O.o
Ben sevmiyo muyum yani? :smiley:

Sen çevirmensin feda etmişsin kendini o derece seviyorsun =)

başlığı görünce “Açacağın başlığı s…,ben gidiyorum” gibisinden atar bekledim ben de arkadaşlar gibi :smiley:

güle güle tekrar bekleriz on beş gün sonra :slight_smile:

En doğru kararı vermişsin,5 kitabı okuduktan sonra buraya gelirsen daha çok zevk alırsın zaten forumdan.Her konuya yapacak yorumun olur.

valla arkadaşlar ben genelde önce filmi izleyip, eğer beğendiysem acaba bunun doğrusu nedir diyip kitabını okuyan, ya da eğer kitap çok heyecanlıysa ileriki bölümlerini okuyan ve spoileri okuyunca vay anasını … diyip direk orada heyecanlanan biri olduğum için daha ilk kitabı okurken kızıl düğünü biliyordum.

benimki de öyle bi piskopatlık işte :smiley:

Valla ben meraktan duramadığım için açıyorum direk valla biri şuraya hikaye böyle bitecek dese hemen açarım :smiley:

HTC One X cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Ben o konuda çok iyiyim en ufak spoiler endişesi olan yere girmiyorum yanlışlıkla açılıncada çarparak kapatıyorum laptopu :smiley:

Bende küfretmeye geldim başlığı görünce neyse selametle :slight_smile:

ahah :smiley: ben genelde önce kitap okurum. önce film izleyince kitapta okuduklarım aklıma girmiyor, zira görsel algı daha baskındır insanlarda. lotr’un kitaplarını 2 defa okudum hala kalıma filmde izlediğim şekliyle geliyor lotr… o yüzden önce kitap okurum sonra filmini veya dizisini. ama bu ay maaşı başka işlere yatırdığım için kitapları alamadım g.o.t’un. dayanamayıp dizisine başladım ((: