Yeni Bir Taht Talibi Çıkar Mı?

Sizce bu yeni gelen iki kitapta yeni bir taht talibi çıkar mı? Yani ne bileyim? Mesela çıkacağını hiç tahmin etmediğimiz bir halde Aegon çıktu ve tahta yeni bir talip geldi. Ki savaşımız 7 kralla başladı, 5’i öldü biri krallıktan vazgeçmek zorunda kaldı. Ama hala 5 kral var. Sizce yeni bir talip çıkacak mı?

Elbette her kafası esenin kendini kral ilan ettiği Westeros’ta yeni bir talip olur.

Aslında ciddi bir talipten bahsetmiştim. Ne bileyim böyle büyük bir ailenin mensubu.

Aksini söylemedim ki. Night King talip olur dkdksd

Yeter ya, çıkmasın artık. Bıktık ya :smiley: Yalnız Edric Strom belki peydah olur yine bir yerde… Oğlan en son kaçmıştı, tahminen o ki anasına götürmüş olabilirler. Stannis de ölürse 6. kitapta, anası vs. destek verebilir böyle bir şey için belki. Tamam, oğlan piç ama olsun…

@HearMeMeow Hiç trolle benzemiyorsun kanka o kadar eminim ki hatta ciddiyetten gülmüyosundur bile sen.

Cümleyi toparlar mısın? Anlamadım.

Trolle hiç benzemiyorsun.

Geek Teori ile muhabbet ede ede alışkanlık oldu. Kendisi baya yapan biri çünkü.

O 12 yaşında tahta tabi olabilecek olanlar arasında aday gösterilebilir aslında. Podrickin girdiği listeye girmeli.

aslında sayınca 5 ten fazla kral ve kraliçe var
jon,
Dany
Euron
Aegon
Tommen
Asha (theon)
Stanis
dahada birileri çıkmasın artık :smiley:

Asha ve Jon’u sen kral ilan ettin galiba…

Asha kardeşini kullanarak kral şurasını iptal ettirip kendi geçmek istiyor. jonu da biliyoruz açıklamaya gerek yok bence

Sonuçta şu an ikisi de kral değil ki ben Jon’un kral olacağını hiç düşünmüyorum

Jon Snow ve Asha Greyjoy’u hemen kral ilan etmektense “gelecekte belki olur” diyebilirsin. Yani o ikisinin kral olacağı ne malum? Kral Şurası’nı iptal etseler bile bir şey fark etmez. Euron affetmez. Kafiye oldu lan ._.

O değilde şu Asha gerçekten gıcık olduğum bir karakter. Theon bu kadının vizyonsuzluğu yüzünden böyle oldu. Harrenhal’ı inşa edip ele geçirebildiği her yeri ele geçirme amacı taşıyan Harren nerede asırlık kaleyi yak gitsin biz denizden uzak yerleri yönetemezuk diyen Asha nerede. Her ne kadar feminist savaşçı kadın figürü şu zamanlar hoşa gittiği için ve Theon’un yaptıklarından dolayı karşısında Joffrey olsa sevileceği için epey sevilen bir karakter olsa da sevmiyorum bunu. İyi oldu esir düşmesi. Gördü kuzeyi.

Konuyla pek alakası yok aslında ama yazasım geldi.

bende çok sevmiyorum ama Eurona karşıda destekliyorum :smiley:
orada demirdoğumların durumunu anlatmak için öyle yaptı sonuçta haklıda çıktı
Harrenhall da ise ırmağı deniz gibi kullanarak Nehirovaya sahip olmuşlardı avantajları oydu

Theon ya da Victorian gelsin. Asha gelirse yarım Zafer olur benim için ama bence umutlanma Euron inmez o tahttan seri sonuna kadar :D. Seri sonunda da kim ölür kim kalır :smiley:

Harren ile ilgili böyle bir şey diyeceğini tahmin etmiştim, ancak Harrenhal fazla yakın değil nehre bildiğim kadarıyla. Göl kıyısında olması ı gölün bağlantısı olmadığı sürece önemli değil. Kaldı ki tüm diyarı ele geçirme düşüncesinden bahşediyoruz. Ne yapsın Demirdoğumlular kıyılara mı yığılsınlar? İç bölgelerde hakimiyetin Kalıcı olması için bazı mevkiler kurmak zorundalar yoksa o halkı kontrol edemezler.

Öte yandan hadi hepsini geçtim diyarın en güçlü kalelerinden birisini 15 adamla ele geçirmişsin. ONBEŞ. Ama Asha ne yaptı? Alay etti. Neden? Kraliçe olmak için. Yok arkadaş yok sana taç falan :/.

Harenhall son 2 3 lord zamanında inşası başlıyor ondan önceki lordlar Nehri deniz gibi kullanarak nehirovayı elegeçiyor
Euron konusuna gelince Asha nın o planının işlemesi için önce hem Theon hemde kendinin sağ salim çıkması lazım kuzeyden. İkiside esirken zor ama Martininde Euronun devirme planını boşa verdiğini düşünmüyorum Asha ya, Sonra Euronun planı Dany üstünden Dany yada ejderhaları olmazsa Asha nın böyle bir şura düzenlemesinde o taht gider elden ha tabiki bu kadar olayda belirsizlite son kitaba kalır

O kitapta aynı zamanda amacı krallığı olabildiğince bu merkezden genişletmekti de diyor. Yani adam gidebileceği her yere göz koymuş.

Asha yokluktan faydalanıp el koysa bile 1000 gemiyi götürmüşken ne önemi olacak ki? Ayrıca adam gayet demokratik yollardan seçildi böyle bir darbe kalkışmasına milletimiz sessiz kalmayacaktır.

Benim Euro’nla ilgi çok uçuk bir düşüncem var. Ama ne kadar gerçek olma ihtimali var bilemem.