Yeni Bir Taht Talibi Çıkar Mı?

evet doğru ama 300 yıldır denizden uzak nehirdeler eskiyi kurallar ile yaşıyorlar ama bir eskiyi unutmada var

Euronla ilgili düşünceni merak ettim benim kadar uçamazsın bu forumda söyle :smiley:

Hmm yozlaştılar diyorsunuz Yani, ben pek öyle bir izlenim almadım açıkçası 300 yıl değil sadece 3 nesildir oradalar zaten.

Bence Euron Night King gibi bir şey olacak yanına Night Quenn olarak da Cersei’yi alacak. Çünkğ taht mücadelesi ile gece savaşının bir yerde birleşmesi gerektiği düşüncesindeyim. Bir de kadın Cersei’ye kehaneti söylerken o beyaz boynun ifadesini kullanıyor bu o anlama gelebilir. Ayrıca Jamie de Sancaksızlar sayesinde ölüp dirilirse ve kızıllı bir şey olursa… İki kardeş için ilginç olacaktır.

Uçuk olduğu konusunda uyarmıştım :confused:

hane 300 yıldır ordaydı Harenhall 3 nesilde inşa edildi ben öyle biliyor hatırlıyorum

buna benzer şeyler duymuştum ama Cersie nin Beyaz bıynu olmamış bence orda ölümü için kullanılıyor zaten ölü olacak ve ne manasını olacak Volangrın elinin orada olmasının
Euron için duymuştum bu tip şeyler bakalım hikaye nereye gidecek

Beyaz olması için illa ölmesi mi gerekiyor ondan emin değilim.

Şöyle bir şey var, Demiradalar bayağı izole bir kültür ve sağlam kalmayı başarmış durumda. Ciddi bir kopuş olsaydı muhtemelen orayı yönetemezdi zaten. Yani o kültürü bir şekilde muhafaza ettiklerini düşünüyorum.

şuanda bıynu zaten tam beyaz olsada beyaz tenli
Night Queen ölmeden olmaz heralde böyle tahmin ediyorum

Ama acaba neden belirtti özel olarak?

Şu şekilde sorayım son mücadele akgezenlerle olacak, Cersei bunun neresinde ve nasıl olabilir?

bilmiyorum ki ben onu sadece formaliteden tahta sahip diye düşünüyorum hep Tahtın asıl sahibi kuzeyde diyar için mücadele ederken taht ı kimse umursamadığından orada kalacak gözü ile bakıyorum tabiki yanılıyorda olabilirim

İşte o kadar kitap didiştikleri şey bu kadar formalitede kalır mı? Mesele burada. Gerçi belki de sanatsal olarak işlenmek istenen şey budur. O kadar kitap kavga ettiniz ama artık önemi kalmadı falan

demek istediğini az çok anladım mümkün kesinlikle biraz felsefik olsada
ama taht unutulur demek istwemedim bende şimdilik geri planda kalacak önce büyük savaş ve zaten öncesinde ve sonrasında kralı kabul etmiş olacak diyar

Yani ama gene de şu diyalog garip geliyor

–Sa
–As
–Cersei bacım biz kuzeyde savaşırken sen burada kraliçeyim diye oturdun, bize yardım etmedin şimdi artık yeni bir kralımız var. Taht onun.
–Ama ben ye…
–Krallığın tüm haneleri aynı kişiye biat etti. Ayrıca ejderlerimiz de var.
–İyi gideyim o halde.

Tabi Cersei yerine pek çok kişiyi koyabilirsiniz ama bu haliyle ne bileyim çok yalın geliyor bana. Asljnda belki de önce Demir taht düşer. Şu adam bize bir kere de iyi yönde ters köşe yapsın :frowning:

ben işte orasda Volangarın devreye gireceğini düşünüyorum elçi o olacak tahtı bırak diyecek bırakmayınca da
ama Volangar Jaime ise benim aklıma Jon olabileceğide geliyor

Tüm ordu kapıdayken ölüm çıkar buradan triplerine girse ve öldürürse bana biraz basit olur gibi geliyor bu muydu Yani derim öyle bir şey olursa. Aslında bu durumda en güzeli ak kardeşlerimiz yaksın yıksın Demir taht kalmasın ortada falan. Ancsk zaman atlaması olmadığı sürece hikayenin buraya gitmesi zor.