Yeni HBO GoT dizisi

Öncelikle merhabalar foruma yeni kaydolmuş biri olarak…

Biliyorsunuz ki HBO’nun yürüttüğü ve son sezonuyla gözlerimize inanamadığımız finaliyle hepimizi alkışlatan(!) serimiz bittikten sonra yapılan açıklamada yeni dizi konuşulmaya başlanmıştı. En başta insanların dahi Westeros’ta olmadığı bir seriden bahsederken bunun iptal edildiği söylendi. Şu an ise (sanırım) I. Aegon’ dan bahsediliyor. 2022’de çekilmeye başlanacağı/çıkacağı haberini okumama rağmen başka hiçbir bilgiye/habere ulaşamadım. Fikir sahipleri varsa beni ve bu konuşmaya katılacak insanları aydınlatacak biri var mı?

Ha unutmadan, Fire and Blood…

Bu başlıkta konuşulmuştu

1 Beğeni

Aa bilgilendirme için teşekkür ederim başlıkta da dediğim gibi yeni katıldım. Yönlendirme için tekrar teşekkürler…

1 Beğeni

Hoş geldiniz. Başlık açmadan önce forumda arama yapmak, faydalı olacaktır. :slight_smile:

Foruma yeni gelen arkadaşlarımız Topluluk Yönergeleri 'ni ve Yazım Kuralları’nı okumadan paylaşım ve yorum yapmasın, aksi halde resmi uyarılar ve sonrasında da yaptırımlar alarak paylaşımları sınırlanır, forumun tadını çıkartmaya imkan bulamazlar. Kurallar, forumda düzenli bir işleyiş ve sağlıklı/verimli sohbetlerin yapılabilmesi içindir, bu yüzden kurallarımıza uymanız konusunda ısrarcıyız, teşekkür ederiz.

1 Beğeni

Haklısınız, bu seferlik kusuruma bakmayın…