Yeni Oyuncular [Türkçe Altyazı]

İçinde gelecek bölümlerden bolca sahne ve yeni karakterler ile yapılan röportajlar bulunduran keyifli bir video. Keyifli olduğu kadar çevirmesi de oldukça zahmetli oldu.

İşte taht oyunlarının, yeni oyuncuları.

Olenna Tyrell - Diana Rigg
Missandei - Nathalie Emmanuel
Mance Rayder - Ciaran Hinds
Tormund Devfelaketi - Kristofer Hivju
Orell - Mackenzie Crook
Jojen ve Meera Reed - Thomas Brodie Sangster ve Ellie Kendrick
Karabalık Tully - Clive Russell
Edmure Tully - Tobias Menzies
Myr’lı Thoros - Paul Kaye
Beric Dondarrion - Richard Dormer

Bu edmure’u birine benzetiyorum diyordum birkaç gündür jeton şimdi düştü :slight_smile: Rome’daki Brutus imiş meğer :smiley:

Teşekkür :o
Diana nine <3

Myr’lı ne ya :smiley:
Myrli diyeceksin.

Edmure, ‘Edmuğuy’ diye telaffuz ediliyormuş :open_mouth:
ben kitabı okurken hep ‘Edmur’ diyordum :confused:

Brynden, yeğenini çok ezmiş, hoşuma gitmedi -,-

O.O
Edmure’u, gördüğünüz gibi, edmur diye okuyorum. Edmuğuy ne la :smiley:

Karabalık ezdi çocuğu. :smiley:
Haklı olduğu konular da var…

Olenna müthiş süper harika olmuş ya. Hayranlığı artık daha nasıl kelimelere dökecem.

O kadar da abartmayın -,-
Olenna castı cidden çok iyi ama bari o kafasına taktığı şeyi çıkarsaydı. Böyle Sansa’nın Septa’sına benziyor .ss
Halbuki Olenna çok daha güçlü ve ayakları yere basan bi karakter.
TYRELLERİN BAŞI!

Ve allahın dağdan gelmiş hizmetçi kızı, hikayeye 0 katkısı olan Missandei’sine bile kendine ait bölüm ayrılmış. Reedler ise sanki süre kıtlığı varmış gibi beraber anlatılmış ve hemen geçiştirilmiş -,-
Ayrımcılık hat safhada!
Hoş değil yapımcılar. Yapmayın böyle.

Nehirova, Nehirova, Nehirova! Hasretimsin!!!

@“Jojen reed” Meera’nın Jojen hakkında söylediklerine bak ve bana kulak ver.
Üzülerek söylüyorum. Sen aslında sen değilsin. :’(

Peynirci çocuğu tanıtmayı unutmuşlar. @“Jojen Reed”

@“Emilio Toland” teori işini profesyonellere bırak.

06:03’de meera ne kadar ufak görünüyor :smiley: (daha önce de söylemiştim) :smiley:

Ve Martin bile Edmure için şımarık dediya daha tartışmak anlamsız bence :slight_smile:

:confused:
O da başka videoya inşallah :confused:

Ve @Breassa keşke ‘Little Grandfather’ ı ‘büyümüş de küçülmüş’ olarak değil de ‘Küçük Dede’ olarak çevirseydin :cool:

Missandre pov karakter olacak nerdeyse -_-
Kitapları okurken kafamda bu kadar şimarık bir Edmure hayal etmemiştim tabi hatalar yapıyordu da nerdeyse dövecekler adamı :S

Jojen ve Thoros hatta Mance’de süper seçim ama Diken kraliçesi cuk yani. Ama ben Meera’yı sevemedim :frowning: Bir daha izledim ve sevemedim yok olmadı.

[quote=“Arstan, post:10, topic:3412”]Ve Martin bile Edmure için şımarık dediya daha tartışmak anlamsız bence :slight_smile:
[/quote]

Adamın laflarını olmayan yerlere çekmeyelim bence -,-
Martin orda, ailenin en küçüğü olduğu ve kendinden büyük iki ablası olduğu için biraz nazlı yetişmiş, kendini ispatlamaya çalışıyor, demiş. Ama bu demek değil ki salt şımarık, kafasına göre takılan biri.
Savaş esnasında Nehirova’nın kapılarını sıradan halka açmış ve her türlü ihtiyaçlarını karşılamış birinden bahsediyoruz.
Böyle birini sorumsuz olarak nitelendiremezsiniz.

Her neyse, bardağı dolu tarafından görmeye mi çalışıyorum,bilmiyorum ama fiziksel özelliklerinden hoşnut olmasam da Edmure’a kanım baya bi ısındı.Dediğiniz gibi Tobias rolün altından çok iyi kalkacak gibi duruyor.

Dizide bi görünsün de ppmde ve imzamda bi an önce yerini alsın :cool:

Ve;

7.27’de Edmure ablasıyla birlikte İkizler’deki odasında :open_mouth:
RW’ye bir kala :’(

Oyuncuların kendi ağızlarından karakterlerini tanıtmaları hoş olmuş :slight_smile:
Bir de Martin’i de görmüş olduk bu arada.

Çok mu büyük hata bu? Yüzüne vurman mı gerekiyor bu kadar küçük hatayı?

blackfish’e sırf edmure’u eziklediği için sinir oldum şu an. resmen küçük besleme dizisinindeki hayriye hanım gibi itip kakıyor zavallıyı :frowning:

Brynden’in de bir öldürmediği kaldı Edmure’u.
Çok ezdi çocuğu.
Sinirlendim.

Bu arada çeviri gerçekten çok güzel olmuş @Breassa
Eline sağlık.

Mackenzie Crook gibi bir aktöre bazen haksızlık edildiğini düşünüyorum… taamm Orell güzel, şahsen seviyorum da, kendisine daha mühim bir rol verilebilirdi…

Tobias Menzies’e Rome’dan beri hayranım… Edmure’a da yakıştırıyorum doğrusu… fark ettiyseniz Micheller Fairley’i hafiften andırıyor… :wink:

Paul Kaye baya tatlı adam… :wink: Richard Dormer’da fena halde karizma… o Sandor’a söylediği “hayalet” muhabbetini izlemeyi sabırsızlıkla bekliyorum…

& Ellie Kendrick… <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 yeminle bu yaşta “celebrity crush” olayını yaşattı bana… :wink:

Beric Dondarrionun gözüyle oynayan kızıl kadın kimdi?

Adı üstünde ‘Kızıl Kadın’ :stuck_out_tongue:

Melisandre yani.

Orda ne işi var diye sorma, biz de bilmiyoruz