Yeni Sezonda Rhaegar Targaryen

7-sezon

İddialara göre yeni sezonda ‘I See Star’ grubunun solisti Devin Oliver’ın Rhaegar Targaryen rolüyle dizide yer alacağı söyleniyor. Bu iddiaların sebebi de Devin Oliver’ın instagram hesabında yapmış olduğu paylaşım.

Ayrıca sanatçının 6 Aralık 2016’da yayınladığı ‘Calm Snow’ isimli şarkısının klibinde Rhaegar ile Lyanna’nın hikayesini içeren detayları görmek de mümkün.

Benim hayalimdeki değil ama benziyor. Yine de profosyonel bir oyuncu seçseler daha iyi olurdu.

Muhtemelen nedeni Rhaegar’ın sesinin güzel olması ve şarkı söylemesine atıfta bulunmaktır.

Güzel ayrıntı. :slight_smile:

Bu işin makyaj kostüm bölümü de eklenince benzerlik muhtemelen artacak. Night King makyajı kadar farklı bir sonuç olmasa da :slight_smile:

Kısmen katılıyorum. Rhaegar rolünün hakkını vererek, bize tamamen ‘evet işte bu Rhaegar’ dedirtecek bir biçimde oynayacak oyuncu lazım. E tabi bunun için tecrübe gerekiyor, akla da ilk önce profesyonel oyuncular geliyor. Fakat ben Rhaegar için yeni bir yüz de istiyorum açıkcası. Durum bu olunca arada kaldım

Yani sence dizide Rhaegar’ı şarkı söylerken görebilir miyiz ?

Şahsen ben dizide Targaryenlerin gerçek göz rengini kullanmadıkları için biraz şikayetçiyim. Umarım Rhaegar’da göz rengi ayrıntısına değinirler

Ne yaparlarsa yapsınlar beklediğimiz Rhaegar ile karşılaşamayacağız malesef :frowning:

Bu klipten nasıl bir çıkarım yapılır arkadaşım :smiley: Adam Rhaegar’a benziyor evet ama benim hatırladığım kadarıyla biraz daha iri olması gerekiyor bu adam çok zayıf. Hadi onu geçtim sadece ilk giriş beni Ejderha Çukuru’na götürdü birde sonunda ikisi de atlıyor Rhaegar ve Lyanna’nın ölümünü hatırlatıyor başka bir yerde bana öyle bir izlenim vermedi. Gelirse çok sevindim demem ama gereksiz bir cast olduğunu belirtiyorum. Ne gerek var yani ölen ölmüş kalan sağlar bizimdir :wink:

Bunları Devin Oliver veya o klip hakkında söylemiyorum :smiley: (Öyle anlaşılıyor aslında ) Oyuncunum görünüşü veya kıyafetler sadeece %8 lik etki . Bunları olması gereken Asoiaf ile ortaya çıkan Game of Thrones durumundaki sayısız başarılı (!) örneğe bakarak söylüyorum. Yanlış anlaşıldıysam afedersiniz .

Detayları görülebilir dedim zaten, klip teması tamamen onun üzerine kurulmuş demedim. Ayrıca birkaç detay daha var mesela klipteki kadın arkadaşımız ile Devin Oliver’ın birlikte kaçması ve yine birlikte olmaları gibi. He bir de son sahnede Devin göğsünden yaralanmış şekilde son nefesini veriyor. Ayrıca klibin çıkış tarihine de bakarsak bence -eğer iddialar doğruysa ve dizide Rhaegar rolünü almışsa- Rhaegar ile Lyanna’nın hikayesinden esinlenip yapılmış bir klip gibi geldi bana. Ama sen öyle görmemiş olabilirsin tabi, belki de ben fazla derin bakıyorumdur

Rhaegar, iri olmamalı ki! Targlar ince ve zarif yapılıdır, iri değil. Jon bile ince ve zarif yapılı tanımlanıyor.

Sahneler biraz çağrışım yaptı, belki görmek istediğimiz için bilemiyorum. Rhaegar’I görmek istiyoruz artık zaten, görelim. :smiley:

ilk sezondaki viserys gibi biri çok iyi olurdu bence :slight_smile:

Ankete, kararsız kaldım, seçeneği de ekleyin ya. :smiley:

Bence çok iyi olmuş arkadaşlar. Dış görünüş olarak eksikler var evet ama kostümle makyajla telafi edilir. Rhaegar’ın sesi güzel olduğu için şarkıcı altyapılı bir oyuncu bulmuşlar, bu güzel bir ayrıntı bana göre. Kendi adıma izlerken keyif alacağımı düşünüyorum. Umarım rolünün hakkını verebilir. İlk sezon izlediğimiz Viserys çok yerli yerindeydi, kuvvetle muhtemel bunda da hayal kırıklığı yaşamayız.

Bence göreceğiz. Rhaegar’ı ön plana çıkaran belli başlı şeyler vardı zaten.
Yakışıklılığından ziyade “güzelliği” ve kadınları kendine hayran eden sesiyle şarkı söylemesi.
Karakteri başka türlü dizi izleyicisinin belleğine koyamazlar. :slight_smile:

Robert’tin gençliği de görelim :smiley: Flashback’le tek atışını da izlesek keşke.

Sonunda şu tek attı atmadı muhabbetleri de son bulacak. Ben paramı tek atmadıya yatırıyorum

ilginç olacağa benziyor sonunda robertın tek attıpı tescillenecek

Robert, dövüş sonrası günlerce tedavi vs. olmuyor muydu? KL’ye Ned’den sonra varıyordu, çünkü ağır yaralıydı. Tek atan adam böyle mi olur? Birkaç kişi, yazarın bir söyleşisinde Robert’ın Rheagar’ı yenmesinin mucize olduğunu söylediğini, yazmıştı. Yazar, kitap bittiğinde de bu isyanla ilgili hiçbir soru işareti olmayacağını söylemişti sanırsam.

Öyle bir şey yok. Yaralanma olayı öncesi olması lazım, kitaba bakmak lazım. Dövüş konusunda da, savaş alanın da karşılaşıyolar, Rheagar’ın göğsüne vurup parçlıyordu Rheagar’da nehre düşüyordu ikizlere yakın oluyor bu dövüş tam olarak hatırlayamadım şimdi.

Travis fimmel der susarım. Bu adamın saçını gümüş yapacaksın, zırhı vericeksin warcraftta ki gibi gözleride menekçe rengi öf öf