Yeni Targaryen Prequel’i

Yeni bir Game of Thrones prequeli geliyormuş arkadaşlar. Senaryo yazarları George R.R. Martin ve Ryan Condal. Game Of Thrones dizisinden 300 yıl önce olan olayları ele alacakmış. Yani Aegon’un fethini izleyeceğiz. Fire & Blood kitabına dayanılarak hazırlanacakmış. Ne zaman çekilir ne zaman yayınlanır onunla alakalı bir bilgi mevcut değil.
Kaynak: ‘Game Of Thrones’ House Targaryen Prequel From Nears HBO Pilot Order – Deadline

4 Likes

Artık Dorne Prensi mektubunda ne yazmış öğrenirim. Yani umarım.

5 Likes

Oleeeey işte bu son zamanlarda duyduğum en güzel haberlerden biri? :grinning:

1 Like

Oh be :smiley: sonunda

202020202020202

3 Likes

Başlıkları doğru yere açtığımızdan emin olalım lütfen :slight_smile:

Fetih, Dans ve BF isyanı görmek isterim ve elbet Valyria kıyameti :slight_smile:

Yalnız: Game of Thrones: News - Dance of the Dragons Pilot Nears Order

Dans 2 olacakmış diye okudum. Fetih değil.

Genç Ejderha Daeron’u yapsınlar da yiğit bir delikanlı görelim

İlk defa gönderi oluşturduğum için bilemedim hangi başlıktan açmam gerektiğini kusura bakmayın :slight_smile:

Birkaç yerde ben de farklı dönemleri ele alıcağını gördüm fakat okuduğum sitelerde ve Twitter üzerinde Aegon Fethi diye haberler çoğunluktaydı.
Hangisi olursa fark etmez hepsi ilgi çekici bence.

1 Like

Gönül isterdi ki Daemon Targaryen veya Brynden görelim ama Aegon da iyidir yine…

1 Like

Keşke Aerea Targaryen’in macerasını da isleseler. Dizi çıkacak kadar uzun değil ama tek bölümlük film tadında bir şey çıkabilir ortaya.

Edit: HBO, Game of Thrones'taki Targaryen ailesiyle ilgili yeni bir dizi üzerinde çalışıyor - BBC News Türkçe Bu sitede Targaryen ailesinin ortaya çıkışı ve düşüşü diyor. Galiba Targaryen ailesinin Valyria’da yükselişi ve düşüşünü izleyeceğiz. Açıkçası Valyria’yi görme fikri beni aşırı mutlu eder. Muhtemelen Kıyamet ile final yaparlar.

1 Like

Zaten beş spin off vardı düşünülen. Birisi Kanlı Ay. Ejderhaların Dansı yapılırsa eğer Rhaenyra’yı oynayacak aktristi merakla bekliyor olucam :smiley:

1 Like

Bu şeye yetecek bütçeyi nereden bulacaklar?Bol bol CGI olur herhalde.

1 Like

Ejderhaların Dansı’nı da anlatacakları söyleniyor ki şöyle bir şey var cgı olarak Ghost’u yapmak ejderha yapmaktan daha pahalıymış tüy çok uğraştırıyormuş vs vs Baran Köse’nin kanalında bu konu hakkında video var bakabilirsiniz. Bütçenin tamamını cgıya harcarlar çünkü bu ejderhalar daha büyük ve fazla olacak bundan dolayı da oyuncuların tamamı tanınmamış kişiler olur.

1 Like

oyunculuklari iyi olsun da tanınmamış olabilirler hiç problem degil

2 Likes

İşin içinde David Benioff ile d.b. Weiss varsa ben yokum. Bunu da ellerine yüzlerine bulaştırırlar.

Onlar asoiaftan tamamen çekildiler.

3 Likes

Fragmanin altındaki açıklamada fetihten dansa kadar yazıyor. Yani Alysanne aşkımı (ve bir ihtimal Elissa’yi) gorebilecegim.

Edit: Fragman fan yapımı olduğu için açıklamanın ne kadar güvenilir olduğundan emin değilim. Ama böyle bir haberin de dolandigini bilin

3 Likes