Zeka Testi

Merhaba arkadaslar. @YeniAy_Ottoman 'ın kişilik testi yaptığını gorunce bir testte ben yapayım dedim.Konu çok basit; Size bazı sorular soruluyor,verdiginiz cevaplara istinaden ıq numaranızı ögreniyorsunuz.Bu testin guvenirligi (0!) yazıyla yazıyorum “Sıfır!”.Maksat vakit oldurmek.Aksamdan kaldigim icin sorulara odaklanamadim. benim ki böyle çıktı:

Link : En iyi ücrestsiz IQ testi. IQ'nuzu şimdi test edin!

1 Beğeni

11 çıktı ilk defa çift hanelere çıktım

2 Beğeni

124 çıktı. yazana göre insanların yalnızca yüzde altısı benim kadar zekiymiş keşke 130’dan yüksek çıksaydı. o zaman insanların yüzde üçü falan benim kadar zeki olurdu.

Herkese “halkın %103’den daha zekisin” demeleri hoşuma gitti. Saçma geldi ama yine de eğlenceliymiş

126 çıktı. 20 karakter kuralı çok kullanışlı.

Tum sorulara yalnis cevap versen bile 100’un uzerinde veriyor.Cok kibar bir test.kimseye geri zekalisin demiyor.bu sebeple bu siteyi sectim.Admin’in sana garezi varmis demek ki.Insan bari ayakkabi numarasina denk bir rakam verir.11 ne Allah’in seversen?

hatalarımdan ders çıkardım ve puanımı 132’ye yükselttim. artık yüzde ikinin içindeyim yani her yüz kişiden doksan sekizi benden geride.

İlk denemede 132 ile %2 yaptım. Diğer sonuçlara da bakacak olursak bu forum ya çok zeki ya da egomuzu okşamak için yapılmış bir test.

126 çıktı. Ben bu sonucu kabul etmiyorum. Bu kadar kolay soruyla yüksek çıkar elbette :expressionless:
Fazla matematik sordu gerildim yaw.

1 bardak kahve ictim.ıq 10 puan artti.Biraz daha zorlarsam Einstein’in akrabasi cikicam.

1 Beğeni

Tekte yüzde 1 e girdim.

bir kahve de ben içsem ne olur acaba. Dünyada teksin falan der her halde :sweat_smile:

:clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap:

images

1 Beğeni

Ne demek efendim teşekkür ederim bi daha ki ne zaman :smiley:

Sayısal kısımların sonlarında ve mantık muhabbetlerinde koy verdim, 122 çıktı. :stuck_out_tongue:

her ne kadar defalarca 132’yi geçmeye çalışsam da beceremedim. elden ne gelir kapasitem buymuş, kabullendim. neyse bükemediğimiz eli öpmeliyiz. 134 yapanlar var, ilk seferde 132yi bulan var. zaten nezih bir ortama benziyor burası, üzülmedim.

Test eğlenceliydi