Zor Oyun Sevenlere Öneri

Sıze harıka bır oyun onerecegım aranızda ps3 u olan varsa hemen demons souls u alın ben boyle zor oyun gormedım. yok abı oyunu bıtırmek ımkansız - epsılon… Oyun bende 1 yıla yakın suredır var ve daha sadece 4 demon oldurebıldım… Garantı edıyorum ps3 de daha zor oyun bulamazsınız…

Oyunda 9 farklı class tan bırını secıyorsunuz buyucu sovalye barbar vs. Sonra gıdıp dunyadakı demonları oldurmeye calısıyosunuz toplam 15-20 demon var…

Valla ben Lode Runner’dan zor oyun tanımam.

Çocukluğumu yedi bitirdi.

Bombermanı tek geçerim… 52 bölüm geç geç bitmiyor…

Japon Mario deneyin

Tank oyunu vardı bi de. 2 kişi oynayınca çok zevkli oluyordu. Kartalı korumak için can çekişiyorduk…

Bilgisayar oyununda Prince of Persia serisini tek geçerim.Hayatımda etmediğim kadar küfür ediyorum.Ha bir de PES.

Unfair Platformer var. Denemeyenler denesin derim: http://www.kongregate.com/games/Eggy/the-unfair-platformer

PS3’te Dark Souls var ayrıca. O kadar zor bölümleri vardır ki hayattan bıktırır, kopma noktasına getirir. Büyük uğraşlar sonucunda bitirmiştim. :slight_smile:

+sonsuz, valla oyun saçmalıyor

HTC One X cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Football Manager 2013’te Akhisar Belediyespor’u ligde tutmaya çalışın, daha zorlayıcı bir oyun olmadığını göreceksiniz.

bi de dortmund’u al kanser olursun valla.Bütün oyuncular gitmek istiyor